Domů » Články » Herní novinky » Blizzard spustil sociální funkce Battle.netu. Rozdává Hearthstone balíčky zdarma

Blizzard spustil sociální funkce Battle.netu. Rozdává Hearthstone balíčky zdarma

Avataři! Dárky! Offline mód!

Steam je sice největším herním obchodem na západním trhu, přesto se najde několik velkých vydavatelů, které jeho služby nevyužívají. Zářným příkladem je samotný Blizzard, pro svou absenci na Gabenově platformě má však velmi dobrý důvod. Již od roku 1996 provozuje vlastní online službu.

Battle.net spatřil světlo světa s vydáním prvního Diabla a od té doby jej (i přes nedávné přejmenování) neopustil. Hry od pánů ledových bouří dokázaly vždy nalákat dostatek hráčů, aby udržely servery naživu. A je jedno, jestli šlo o první StarCraft, World of Warcraft nebo Overwatch.

Se včerejším vydáním Destiny 2 pro PC, tedy první hry mimo stáje Blizzard, ale přišly velké změny a Battle.net se tak dočkal několika vylepšení. Mnoha z nich se navíc hráči dožadovali již několik let – například je konečně možné zapnout „falešný“ offline mód jako na Steamu a předstírat před svým friendlistem, že jste dávno v posteli, zatímco vyvražďujete murločí vesničky.

Nově tak v launcheru najdete také záložku Social, kam Blizzard přesunul chaty a přidal místnosti pro skupiny. Přibyla i možnost upravit si profil ku obrazu svému, pokud vám stačí kratičký popis, odkazy na sociální média nebo avatar. Vlastní obrázky nahrát nelze, přesto si lze vybrat z oblíbené postavy ze všech Battle.net her.

Další novinkou jsou pak dárky. Nyní můžete v blizzardím obchodě koupit hry, lootboxy nebo balíčky karet a poslat je přímo kamarádům na účet. Pro začátek navíc každý hráč dostane klasický balíček do Hearthstone úplně zdarma, pokud se přihlásí do 31. října. Přímo ve hře se navíc rozdávají Whispers of the Old Gods balíčky a bezplatné vstupenky do Arény.

Čtěte také: Xbox One vsází na zpětnou kompatibilitu. Dostal dalších 13 her

Blizzard Battle.net

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X