Domů » Články » Herní novinky » Blizzard: Chtěli bychom udělat Warcraft 4, ale zatím na něm nepracujeme

Blizzard: Chtěli bychom udělat Warcraft 4, ale zatím na něm nepracujeme

Zato je lákají mobilní hry

Spoluzakladatel Blizzardu Frank Pearce se před dvěma týdny na Blizzconu rozpovídal o bledé budoucnosti remasterů prvních Warcraftů. Výkonný ředitel Mike Morhaime sny fanoušků naštěstí alespoň prozatím zachránil. V nedávném rozhovoru to dokázal znovu, tentokrát s novým dílem Warcraftu.

Na Warcraft 4 hráči netrpělivě čekají od vydání třetího dílu, který se na naše disky dostal už v roce 2002 (Taky si najednou připadáte staří?). Blizzard na pokračování legendární RTS momentálně nepracuje, všechny síly zatím soustředí jinam.

„RTS hry milujeme, ale zatím se soustředíme na vylepšování StarCraftu II a podpory Heroes of the Storm, který taktéž můžeme považovat za strategii. Strašně rád vidím vášeň a zájem kolem Warcraftu 4. Také bych jej chtěl někdy v budoucnu vytvořit, avšak momentálně to není naším cílem,“ řekl Morhaime v rozhovoru pro Game Informer.

S nadšením hovořil i o mobilních hrách, které podle něj stále nedosáhly svého plného potenciálu. Blizzard zatím pro mobily a tablety vydal jen Hearthstone, jednalo se ovšem o port z PC. Kdyby ale někdo měl na Androidu a iOS prorazit, mistři ledových bouří mají rozhodně velmi dobré šance. Snad Morhaime nezešílí a nevydá Warcraft 4 exkluzivně jako F2P titul na telefony.

Alespoň si pusťte kompilaci nejlepších českých hlášek z Warcraftu 3.

Čtěte také: Blizzard nechystá remake prvních Warcraftů – v současnosti by už ani jeden neobstál

https://www.youtube.com/watch?v=HnwVdK4DTEs

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X