Domů » Články » Blizzard slaví výročí Diabla. Co všechno můžete získat v jeho hrách?

Blizzard slaví výročí Diabla. Co všechno můžete získat v jeho hrách?

Blizard se rozhodl potěšit hráče u všech svých titulů

Je tomu již 20 let, co Blizzard přišel se svým prvním Diablem, a jak už tomu tak u kulatých výročí bývá, bez větších oslav se to neobejde. Společnost Blizzard si při této příležitosti přichystala tematické eventy a speciální bonusy nejen pro tuto ďábelskou sérii, ale současně nezapomněla ani na ostatní tituly ze svého aktuálního repertoáru. 

Hráči třetího Diabla mohou nyní zavzpomínat na první díl série. Díky eventu The Darkening of Tristram si opět projdou šestnáct pater ikonické katedrály, porovnají síly s původními bossy včetně samotného pána pekel a navíc narazí i na hojné množství předmětů, které potěší veterány.

Zatímco v Heroes of the Storm přibyla nová brawl mapa a tematická ikonka z Diabla, Hearthstone zpřístupnil Tavern Brawl, kde se utkáte s tajemnou postavou v kápi, která za svým balíčkem speciálních karet ukrývá dávná tajemství.

Pokud ještě stále nezazněl titul, u kterého trávíte denně několik hodin, můžete být v klidu. Ani na své nejvýdělečnější tituly totiž Blizzard nezapomněl a přichystal si alespoň lehké zpestření. Pravděpodobně největší novinou je příchod postav ze světa Sanctuary do Azerothu ve World of Warcraft. Hráči sci-fi real-time strategie StarCraft 2 získají tematický portrét i ďábelský  a příznivci týmové střílečky Overwatch si svým hraním přijdou na řadu limitovaných sprejů na motivy Diabla.

Čtěte také: Tracer z Overwatch je lesbička, odhalil komiks. V Rusku ji zcenzurovali

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Cobra

Tajemnou postavu v kopii si nějak neumím představit 😀

Viet Tran

To já taky ne, a pokud mi to redaktor nevysvětlí, nedostane nažrat. 😀 Ale díky za postřeh, opravím!

2
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X