Domů » Články » Blizzard ukázal novou expanzi ke hře Hearthstone

Blizzard ukázal novou expanzi ke hře Hearthstone(1 minuta čtení)

Čím blíže je herní akce BlizzCon, tím více zesiluje šeptanda o nových hrách. Většinou jsou to nepotvrzené informace a domněnky, nyní však jednu novinku vypustil sám Blizzard.

Ta se týká nové expanze do hry Hearthstone. Její název zatím není známý, ale měla by završovat příběh z Rise of Shadow, Saviors of Uldum a Year of the Dragon. V Rise of Shadows si hráči mohli poprvé zvolit, zda se přidají na stranu hrdinů nebo padouchů a ve stejném duchu by se měla odehrávat i nová expanze.

V křišťálové kouli na začátku traileru můžeme poblíž chrámu Wyrmrest v Northrendu vidět létající město Dalaran, ukradené Rafaamem, obklopené sněhem. Znamená to snad, že se vrátíme do ledové země ovládané Lich Kingem? Nechme se překvapit. Dle věštby Madame Lazul si budou muset hráči na konci expanze zvolit jednu z možností. A volit musí opravdu moudře. Celá expanze bude odhalena v pátek 1. listopadu a zatím víme jen to, že rozšíření bude obsahovat 135 nových karet.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] budou čekat nemalé změny s novým rozšířením, které bylo teasováno již před BlizzConem. Descend of Dragons přinese do hry hned tři zbrusu […]

X
X