Domů » Články » Blizzcon 2016: Armády kostlivců jsou zpět. Podívejte se, co umí Nekromancer v Diablu 3

Blizzcon 2016: Armády kostlivců jsou zpět. Podívejte se, co umí Nekromancer v Diablu 3

Odhalení návratu Nekromancera do série Diablo zas nás nebylo kdovíjakým překvapením, zas což mohou úniky artworků před samotným zahájením Blizzconu. To ovšem neznamená, že by nás cameo pragmatického vládce mrtvých nepotěšilo – naopak se už nemůžeme dočkat, až Diablo 3 pokoříme za doprovodu armády kostlivců.

Oblíbená herní třída z druhého dílu se dočkala několika změn, vyvolávání mrtvých ale samozřejmě zůstává. Na dobrodružstvích budou relativně křehkého Nekromancera doprovázet hordy oživených kostlivců, bojující na blízko s meči či na dálku s kouzly. Nepřijdete ani o řízenou detonáž mrtvol za velké plošné poškození, kostěné kopí či krvavého golema.

Z výčtu nových abilit se Nekromancer může chlubit teleportem na krátkou vzdálenost, vysáváním životní síly z nepřátel či přivoláním armády nemrtvých, která se neřízeně rozběhne k protivníkům a rozmašíruje je na masokostní moučku. Část schopností bude fungovat aktivně i pasivně zároveň, hráči tak dostanou řadu možností, jak flexibilně reagovat na různé situace.

nekromancer-diablo-3


Nekromancerovy schopnosti budou čerpat ze dvou různých zdrojů. „Essence“ je životní síla potvor, kterou získáte pouze vysáváním z nepřátel. Povolání bude využívat i samotných mrtvol z okolí a řada kouzel se bez nich neobejde. V praxi to znamená, že musíte nejdříve naporcovat pár nepřátel, než se dostanete k opravdovým nekromancerským orgiím.

Někteří hráči v diskuzích namítali, že se třída přespříliš podobá Witch Doctorovi, i na tyhle šťouraly se autoři připravili. Krom toho, že každé povolání využívá jiných zdrojů ke kouzlení, Nekromancer se spíše spoléhá na aktivní práci s nemrtvými mazlíčky a kouzly a jeho pojetí je mnohem temnější než v případě kolegy z džungle.

DLC balíček Rise of the Necromancer, který by měl vyjít někdy příští rok, bude obsahovat i nového peta, dva sloty pro postavy, další položky pro truhly a několik dalších kosmetických drobností. Cena zatím nebyla stanovena.

Čtěte také: Do „Diabla 1“ se budete vracet každý rok, katedrála s bossy vyjde v lednu

diablo-necromancer-corpse-explosion

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X