Domů » Články » Blizzcon 2016: Do Heroes of the Storm zamíří Ragnaros i Varian Wrynn

Blizzcon 2016: Do Heroes of the Storm zamíří Ragnaros i Varian Wrynn

BY FIRE BE PURGED

Blizzardí MOBA Heroes of the Storm se v nejbližší době dočká pořádné porce nového obsahu. Kromě dvojice unikátních hrdinů se mohou hráči těšit i na nový brawl a „největší give-away v historii hry“ – budou se odemykat skiny, postavy i mounti.

Řady hratelných postav rozšíří legendární velitel Aliance, král Varian Wrynn. Toho můžete hrát buďto jako houževnatého tanka se štítem, nebo rychlého zabijáka se dvěma meči či obouručákem – specializaci si sami určíte výběrem talentů. Autoři věří, že díky jeho flexibilitě na bojišti se stane oblíbeným charakterem e-sportových týmů.

Do Heroes of the Storm zavítá i sám Ragnaros, notoricky známý boss z World of Warcraft. Ohnivé útoky zřejmě nikoho nepřekvapí, jeho specialita ovšem tkví v něčem jiném. Dokáže totiž převzít kontrolu nad přátelskou pevností a přeměnit se na „raidovacího bosse“ s mocnými kouzly. Obrana báze a smažení nepřátelských hráčů tak půjde o poznání lépe.

Na obě nové postavy se můžete mrknout v traileru níže. Varian se do hry dostane již 15. listopadu (v PTR bude k dispozici příští týden), Ragnaros se opozdí o měsíc a přijde rozsévat peklo až v prosinci.

Vývojáři se pochlubili i novou asymetrickou „brawl“ mapou Blackheart’s Revenge, na níž bude jeden tým bránit svou základnu před útokem protivníků. A aby toho nebylo málo, musí se pokusit potopit loď starého známého Blackhearta, který bombarduje bránící stranu salvou z kanónů.

Pozornosti by neměl uniknout ani slibně znějící Nexus Challenge, který sami autoři označují za „největší give-away v historii Heroes of the Storm“. Od 15. listopadu do 4. ledna mohou hráči odemknout řadu zajímavých odměn – za 15 odehraných týmových her dostanou Zaryu skin do hry Overwatch, za 30 her pak další postavy, líbivou motorku jako mounta na 30denní stimpack.

V traileru můžete zahlédnout i plejádu nových skinů (obzvlášť ohnivý Malfufion vypadá hodně k světu) a oblíbený mount z World of Warcraft – Amani Battle Bear. Další informace by měly vyhřeznout během Blizzconu či v nejbližších dnech.

Všechny články k BlizzConu najdete zde!

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X