Domů » Články » Blizzcon 2016: Mapa Haunted Mines se vrátí do Heroes of the Storm v nové formě

Blizzcon 2016: Mapa Haunted Mines se vrátí do Heroes of the Storm v nové formě

Dole v dole bude zase (ne)živo

Heroes of the Storm se na letošním Blizzconu dočkal tuny oznámení, od dvojice nových hrdinů po slibně znějící listopadový event, v němž si mohou hráči přijít na slušný virtuální loot. Nikdo ovšem asi nečekal návrat dosud zrušené mapy Haunted Mines.

Lebkami vydlážděná aréna se silným golemem v dole zmizela z rotace map na konci minulého roku. Dle slov vývojářů byl její koncept příliš zastaralý a neohebný vůči změnám, které zasáhly talenty hratelných hrdinů. Oproti ostatním mapám byla pro delší šarvátky příliš malá, z toho důvodu ji odstranili ze hry a ve stejném patchi nahradili Towers of Doom.

Do konce roku se ale Haunted Mines procpou zpět do rotace, ovšem s velkými změnami. Důl se dočká výrazné rekonstrukce a nově se do něj dostanete jedním ze čtyř vchodů. Golem se přestěhuje doprostřed podzemní arény a bude se spawnovat na předem určeném místě, nikoliv tedy tam, kde jste ho zrubali na prášek. Žoldácké kempy se přesunou do okrajových části zvětšené mapy.

Nová podoba Haunted Mines se objeví v Heroes of the Storm do konce tohoto roku. V plánu je i první asymetrická „brawl“ aréna Blackheart’s Revenge, hrdinové Varian Wrynn a Ragnaros, několik skinů a především listopadový Nexus Challenge, který týmové hráče odmění postavami a mounty zdarma.

Čtěte také: Heroes of the Storm nabídne největší giveaway vůbec – Nexus Challenge

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X