Domů » Články » Blizzcon 2016: Nekromancer i katedrála z prvního dílu se objeví v Diablu 3

Blizzcon 2016: Nekromancer i katedrála z prvního dílu se objeví v Diablu 3

Dočkáme se i čtyř bossů z původní hry

Blizzard si k 20. výročí svého legendárního RPG přichystal hned několik pekelných překvapení. Ne, sice neoznámil nový díl ani remake dvojky, místo toho chtějí vývojáři zásobovat Diablo 3 pořádně šťavnatým obsahem. Cílit budou především na věčné nostalgiky.

Společně s updatem The Darkening of Tristram přijde do Diabla 3 remake celé katedrály z prvního dílu. Veteráni se tak mohou znovu prokousávat 16 staronovými úrovněmi a nakopat zadele čtyřem původním bossům.

Celý dungeon bude graficky stylizovaný do prvního dílu se vší pixelovatostí a zrnitostí díky retro filtru, který ovšem můžete vypnout. Závanu minulosti se dočká i vaše hlavní postava – ta se bude moci hýbat jen do osmi směrů. Eventový patch by měl být dostupný pro všechny majitele základní hry i Reaper of Souls zcela zdarma.

O něco méně překvapivým odhalením byl návrat Nekromancera do hry. Ačkoliv se jedna z nejoblíbenějších hratelných tříd druhého dílu dočká několika výrazných změn, oživování hordy kostlivců naštěstí zůstává. DLC balíček Rise of the Necromancer, který by měl vyjít někdy příští rok, bude obsahovat i nového peta, dva sloty pro postavy, další položky pro truhly a několik dalších kosmetických drobností. Cena zatím nebyla stanovena.

Tím ale štědrá podpora Diabla 3 nekončí. Hra příští rok ještě obdrží bezplatný update s dvěma novými zónami, Shrouded Moors a Temple of the First Born. O updatu i DLC by se měli vývojáři rozpovídat později v rámci tematického panelu na BlizzConu, který je plánován na 1:00 našeho času.

Všechny články k BlizzConu najdete zde!

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X