Domů » Články » Blizzcon 2016: Patch 7.2 pošle hráče do raidu The Tomb of Sargeras. Potom na planetu Argus

Blizzcon 2016: Patch 7.2 pošle hráče do raidu The Tomb of Sargeras. Potom na planetu Argus

Aliance i Horda přejdou do ofenzívy

World of Warcraft funguje už více než dekádu a Blizzard si ho náležitě hýčká. Nejnovější datadisk Legion svou kvalitou nakopl počet předplatitelů zpět nahoru a podle toho, co všechno vývojáři chystají, nebudou mít hráči důvod hrát cokoliv jiného. Příběh i hratelnost totiž nabere grády.

Obrovský patch 7.2 s podtitulem The Tomb of Sargeras pošle hráče zpět na místo, kde Aliance i Horda utrpěly zdrcující prohru. The Broken Shore se stane středobodem protiútoku obou frakcí a epitafem invaze Plamenné legie na Azeroth

Hlavní náplní hrdinů bude stavba základen a plnění úkolů od řádů jednotlivých povolání. Ačkoliv je Plamenná legie jednou nohou na ústupu, démoni budou dorážet i nadále a ani opevněné báze se neobejdou bez aktivní účasti hráčů. Autoři se nechali inspirovat eventovou fází před vydáním hry, kdy se všude po Azerothu objevily zástupy démonů, které hráči museli odrazit,

https://www.youtube.com/watch?v=815pU75w6Cw


Vše by mělo vyvrcholit útokem na Sargerasovu hrobku. V mohutném raidu na vás bude čekat 9 démonických bossů, jedním z nich bude i Kil’jaeden, proti němuž jste se mohli postavit již v raidu Sunwell Plateau (a v lepším případě ho i spláchnout do ohnivého záchodu, kam patří). O zbylých bossech se zatím neví, ale očekáváme, že se v něm objeví i Gul’dan.

Tím ale šarvátky s Plamennou legií neskončí. Vývojáři na letošním Blizzconu odhalili, kam bude směřovat příběh warcraftího univerza. V patchi 7.3 se Aliance i Horda rozhodne zaútočit na samotnou základnu démonů – planetu Argus, která kdysi byla domovinou Draeneiů. Víc o chystaném obsahu ale neřekli.

Mimo Argus se mohou hráči těšit na pořádné žně. Pro PvE bijce se chystá dungeon Cathedral of Eternal Light se čtyřmi bossy, dále by se měli dočkat rozdělení Karazhanu na dvě části. Patch 7.2 přinese také předělané brawl battlegroundy, epické mounty pro každé povolání i specializaci a ranec nových artefaktů.

Čtěte také: České ministerstvo financí brojí proti hazardním hrám. Jako příklad uvedlo WoW

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X