fbpx

Overwatch

PC
Sledovat
9

Nářez

BlizzCon 2017: Reinhardt dostal dojemný animovaný filmeček. Mrkněte se

So traurig

Jestli něco Blizzard umí opravdu bezchybně, tak cinematic videa ke svým hrám. Stačí se podívat na libovolný trailer k World of Warcraft (případně na nejnovější Battle for Azeroth) či animované kraťasy k jejich mutliplayerové akci Overwatch. Ta se dočkala nového příběhového traileru, který přibližuje minulost Reinhardta Wilhelma.

Od hlavy až k patě obrněný tank s mohutným kladivem možná na první pohled působí jako řadový buran, pod jeho helmou se ovšem skrývá zajímavá postava se smutným příběhem. Coby mladý německý křižák byl Reinhardt arogantní a unáhlený, což se mu v jedné z bitev s roboty hrubě vymstilo a odnesl si z ní jizvu na tváři i duši.

Trailer s podtitulem „Čest a sláva“ ukazuje smrt Baldericha von Adlera, která Reinhardta zasáhla natolik, že se rozhodl opět vyslyšet volání organizace Overwatch i roky po jejím oficiálním rozpadu. Mrkněte na video níže, jako vždy stojí blizzardí animáky za pozornost.

Až se vysmrkáte, můžete se pomalu těšit na nový obsah do hry. Overwatch se dočká nové hrdinky Moiry, mapy situované ve fiktivním blizzardím lunaparku a několika skinů, které se inspirovaly hrdiny z Warcraftu, StarCraftu i Diabla. O novinkách se podrobněji rozepíšeme v jiných článcích.

Čtěte také: BlizzCon 2017 – StarCraft 2 bude zdarma pro všechny. Ještě tento měsíc

Zdroj:

BlizzCon 2017

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz