Domů » Články » Herní novinky » BlizzCon 2018 začíná už zítra!

BlizzCon 2018 začíná už zítra!

Už zítra přesně v 19:00 středoevropského času vypukne největší svátek všech fanoušků her od studia Blizzard…

Pokud byste se nás zeptali, kterou herní akci bychom chtěli navštívit před tím, než se povzneseme na vyšší úroveň své existence, určitě bychom vám řekli, že právě BlizzCon (Pery by nejspíš řekl E3, ale ten se s jeho závislostí na herních konzolích nepočítá pozn. zbytku redakce)! Tahle akce začíná už zítra v sedm hodin večer našeho času tradičním zahajovacím ceremoniálem, který v odpovídající čas naladíte třeba zde, a končí v neděli ve čtyři ráno velkými rozlučkovými oslavami.

Celou akci pak můžete už několikátý ročník zhlédnout i z pohodlí domova díky speciálnímu Virtual Ticketu. Ten pořídíte za 39.99 euro zde a krom virtuálního přístupu do celého Anaheim Convention Center vám zpřístupní také hromadu speciálních videí a digitálního haraburdí do všech moderních Blizzard her. Z posledního jmenovaného stojí za zmínku především parádní robotický žralok coby mount do Heroes of the Storm!

Součástí celého šílenství je samozřejmě také speciální BlizzCon 2018 Goodie Bag, který můžete pořídit na evropském Blizzard Gearu za 55 euro, případně 45 euro, pokud ho koupíte z účtu s aktivním Virtual Ticketem. Že je to moc drahé? O co jste přišli vám názorně ukážeme, jakmile dorazí ten náš! Nafarměte si tedy dostatek potek a jídla, opravte svůj gear, potrénujte APM, zkalibrujte myši, zkontrolujte decky, polaďte transmogy a připravte si goldy, protože už zítra to vypukne! No a aby se vám lépe čekalo, máme pro vás speciální video od našeho oblíbeného YouTube kanálu CarbotAnimations, který letos ve spolupráci s Blizzardem opět připravil speciální BlizzCon video!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=OKxEsv_9_5Y” /]

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X