Domů » Články » BlizzCon 2017: Blizzard oznámil klasické servery pro World of Warcraft

BlizzCon 2017: Blizzard oznámil klasické servery pro World of Warcraft

Návrat na samotný začátek

Dnes odstartoval 11. ročník BlizzConu v kalifornském Anaheimu a už úvodní ceremoniál, který streamujeme přes Twitch, rozhodně nešetřil na novinkách. Jedna z nich nás ale pořádně překvapila – World of Warcraft se vrátí na samotný začátek.

Blizzard totiž oznámil práce na serverech pro vanilla verzi World of Warcraft. Ačkoliv si podrobnosti zřejmě nechávají na diskuzní panely s vývojáři, soudě podle reakcí na sociálních sítích řadě hráčů bohatě stačí, že vývojáři konečně vyslyšeli jejich dlouholetá přání. Jakmile na povrch vyhřeznou další informace, doplníme je do článku.

Nyní bude zajímavé sledovat, jestli free servery čeká větší či menší odliv hráčů, kteří přeci jen dají přednost oficiální podpoře od vývojářů než šikovných nadšenců. Jak ostatně víme, ne vždy mohou podobné projekty skončit dobře – stačí se podívat na Elysium.

Pro ty, kteří naopak hledí dopředu, tu pak je oznámení nového datadisku pro World of Warcraft s názvem Battle for Azeroth. Jak už asi tušíte, nyní opět půjde o šarvátky mezi Hordou a Aliancí. Můžete se těšit na dva nové ostrovy (Kul Tiras a Zandalar), nový strop pro levely a další novinky.

Čtěte také: Další free server pro vanillu World of Warcraft končí. Kvůli rozepřím v týmu

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=TcZyiYOzsSw” /]

Source :
BlizzCon Opening Ceremonial
X