Domů » Články » Herní novinky » Bloodborne: Nová desková hra se ukazuje v působivém traileru!

Bloodborne: Nová desková hra se ukazuje v působivém traileru!

Oblíbená nervy drásající hra od studia From Software dostane novou deskovou podobu. Můžete tak prozkoumávat Yharnam v úplně novém kabátku.

K přiblížení samotného herního systému vydává firma CMON trailer, který poukazuje na všechny herní mechaniky. Nejenže samotné figurky vypadají nádherně, i herní výplň působí nadmíru zábavně. V nové deskovce se potkáte se známými nepřáteli, lovci i arsenálem. V traileru je možné zahlédnout i známé lokace jako Grand Cathedral či Tomb of Oeden. Nynější verze deskové hry se totiž nesoustředí pouze na souboje, ale i na prozkoumávání a interakci s ostatními postavami. Hra bude oplývat dynamickým systémem fungujícím na bázi určité nepředvídatelnosti a náhody. Nestane se vám tedy, že by dvě partie byly identické.

K této příležitosti spouští vývojáři kampaň na Kickstarteru, kde můžou všichni příznivci hru podpořit. Tato kampaň započne již 23. dubna 2019. Uvidíme, zda dosáhne i nedigitální verze hry stejných kvalit, a jestli zapříčiní obdobný počet ztracených nervů!

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X