Borderlands 2: Hra dostala nové DLC, které vás připraví na třetí díl(1 minuta čtení)

Navzdory tomu, že hra je sedm let stará, Borderlands 2 získává nové DLC v hlavní roli s Lilith a představuje nové oblasti i loot. To nese název Commander Lilith & The Fight for Sanctuary .

Jeho hlavní úkol spočívá v tom, že vyplní detaily příběhu, které spojí Borderlands 2 a očekávánou Borderlands 3, přičemž oficiální oznámení DLC se odehraje na akci E3.

Přesto nalezli zvídaví fanoušci odkazy na Steamu, které nabídly následující popis: „Vraťte se k oceněné looter-shooter hře v novém dobrodružství, které vás připraví na blížící se pokračování Borderlands 3. Sanctuary je v obležení, mapa Vaultu byla ukradena a toxický plyn otravuje Pandoru. Bojujte s novými bossy, zkoumejte nové zóny, získejte nový loot (včetně zcela nové úrovně, která je lepší než Legendary předměty), přidejte se k Lilith a ke Crimson Raiders, a společně se vydejte na rozbitého darebáka, který se snaží ovládnout planetu.“To vše zní docela dobře, přestože se pravděpodobně jedná o DLC zdarma, hra zvyšuje maximální úroveň hráče na 80 a automaticky uvítá nové hráče rovnou na úrovni 30. Jde o celkem nečekaný tah od vývojářů, aby takhle starou hru podpořili. I po letech nečinnosti ale byla Borderlands 2 vždy velmi zábavná, plná obsahu díky DLC a vývojář Gearbox nepochybně chce využít toho, že remaster Borderlands: The Handsome Collection je nyní zdarma přes PS Plus. Nové DLC bude vydáno v neděli 9. června, což znamená, že bude ohlášena na E3 2019.

Source :

Metro

Qwater
Lolko mu ničí život už 7 let a přesto se k němu pořad vrací. Kromě mírného sebepoškozování v Lolku má rád také hudbu, hraje na kytaru a ukulele.