Borderlands 3: Hra bude pravděpodobně odhalena koncem března(1 minuta čtení)

V Bostonu se 28. března koná videoherní akce PAX East (Penny Arcade Expo). Vývojáři z Gearbox Software zanechávají nápovědu v podobě obrázku odkazujícího na nové Borderlands.

Hypetrain ohledně nové hry z dílny Gearbox rozhodně nezpomaluje, naopak nabírá na rychlosti. Fanoušci jsou nedočkaví a lační po každém kousku informace. Jejich hlad by se mohl ukojit s nadcházejícím eventem. Třeba se dočkáme i data vydání.

Samotný obrázek odkazuje právě na Borderlands hned v několika aspektech. O cell shade grafice, typické právě pro tuto herní sérii není pochyb. Banner s nápisem „EXIT 3“ je rovněž vodítkem ke třetímu dílu. A nemenším faktem je skutečnost, že Gearbox na předchozích ročnících PAX ohlásil již několik her. Samotní hráči už na další novinky o hře čekají moc dlouho a pokud by se nedočkali ani tentokrát, dokáži si představit spousty nehezkých reakcí.

Václav Brixí
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.