Borderlands 3: Hru si s předstihem bohužel nestáhnete(1 minuta čtení)

Září, to je konec prázdnin a pro hráče zase malý svátek. 13. září se na nás totiž chystají Borderlands 3. A jak jinak, je tu malý háček.

Pokud jste hráči, kteří využívají PC jako svou hlavní platformu, určitě jste si už zvykli na výhody digitální distribuce. Nejenže nemusíte nikam do obchodu, ale hry navíc nabízí takzvané předstažení. To znamená, že si hru stáhnete a hned, jak udeří půlnoc k datu vydání, můžete se pustit do hraní.

U Borderlands 3 však tato možnost nebude, což prozradil šéf Epic Games na svém Twitteru. Odůvodnil to tím, že Epic Games Store zatím není na takový velký hit, jako je Borderlands 3, připraven. Epic s předstažením bojuje už delší dobu a zřejmě to ještě nemají tak vychytané, jak by chtěli.

Pokud jste si tedy Borderlands 3 na Epicu předobjednali, budete muset se stažením počkat do data vydání a pak už záleží jen na rychlosti vašeho internetového připojení. Hra má na Epic Games Storu časovou exkluzivitu, pokud tedy patříte mezi odpůrce této služby, a rádi byste si zahráli Borderlands 3 na Steamu, budete muset počkat do dubna 2020. Podobně tomu je i u hry Metro Exodus, která by se na Steam měla vrátit v únoru 2020.

Source :

GameSpot

Jan Peroutka
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na