Domů » Články » Borderlands 3: První příběhové DLC odhaleno

Borderlands 3: První příběhové DLC odhaleno

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností 2K Games představuje první příběhové DLC do hry Borderlands 3 s názvem Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot, které bude k dispozici všem majitelům Borderlands 3 Season Pass nebo Super Deluxe Edition od 19. 12. 2019.

V novém DLC pověří Moxxi hráče převzetím kontroly nad zchátralou vesmírnou stanicí The Handsome Jackpot vybudovanou pod taktovkou nechvalně známého Handsome Jacka v době, kdy byl ještě prezidentem korporace Hyperion. Tato stanice je pravděpodobně nejvíce nevkusným místem v celé galaxii – se všemi svými neonovými světly, hracími automaty a zlatými sochami. Stanice se navíc hemží několika typy smrtících robotů Loader Bots a šílenými pleniteli, kteří zůstávají uvězněni na palubě stanice od Jackovi smrti.

DLC Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot se automaticky zpřístupní všem majitelům Borderlands 3 Super Deluxe Edition nebo majitelům Season Pass. Hráči, kteří zvažují koupi Borderlands 3, si mohou hru zdarma vyzkoušet již od 21. 11. do 24. 11. na konzolích Xbox One a PlayStation 4.

Hra Borderlands 3 je v prodeji od 13. 9. 2019 pro PlayStation 4 a Xbox One. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně oficiální stránky zde.

0 0 vote
Article Rating
Source :

Tisková zpráva

Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X