Domů » Články » Herní novinky » Borderlands 3: Seznamte se s Moze v novém traileru

Borderlands 3: Seznamte se s Moze v novém traileru

Gearbox nám pomalu ale jistě dávkuje obsah pokračování jejich akčního RPG Borderlands. Po lovci pokladů Zaneovi teď přichází s další postavou, tentokrát drsnou vojačkou Moze, kterou navíc doprovází sympatický parťák, patnáctitunový bojový mech. 

Jako jediná přeživší zpackaného útoku, kdy přišla o celou svou jednotku, cestuje sama po galaxii. Tedy není úplně sama, doprovází ji její obří útočný mech Iron Bear, spolehlivý společník na cesty. Její schopnosti se dělí na tři skupiny, přičemž všechny jsou vlastně zbraně, které se dají připevnit na paže Iron Beara. To znamená, že hráči mohou jak postavy, tak i schopnosti kombinovat napříč vývojovým stromem.

První skupina, Shield of Retribution, používá elektromagnetické dělo, střílející elektrizované vysokorychlostní projektily. Umožní hráči například obětovat zdraví, aby získal pro sebe a své spojence poškození ohněm při každém přebití. Druhou je Demolition Woman, jejíž základní zbraní je granátomet V-35. Kromě naprosté destrukce nabízí i navýšení kapacity granátů nebo větší šanci, že způsobí kritické poškození. Bottomless Mags zase zvyšuje kapacitu zásobníků a přidává poškození ohněm jak pro Mose, tak i Iron Beara, který navíc získá minigun. Kromě výše jmenovaných pasivních skillů má každá skupina i své aktivní schopnosti. 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X