Domů » Články » Herní novinky » Brassheart: Nové obrázky z připravované dieselpunkové adventury

Brassheart: Nové obrázky z připravované dieselpunkové adventury

I když žánr klasických point and click adventur skoro vymřel, občas se objeví dobré kousky od nezávislých vývojářů. Třeba jako Brassheart, která mnohým připomene klasiky z jejich dětství a v ostatních vzbudí nostalgii. Hra je už nějaký ten pátek ve vývoji a nyní se studio podělilo s hráči o nové obrázky, které vypadají opravdu fantasticky. 

A o čem má tato hra vlastně být? V roce 1920 se hlavní hrdinka, pilotka Pola Zagórska, snaží najít vodítka k záchraně svého otce. Toho unesl jeho vlastní výtvor, vzbouřený stroj zvaný Valkiria, hromadící obří armádu a ohrožující všechny, co kladou odpor. Naštěstí se profesoru Zagórskému těsně před únosem podařilo nechat dceři nápovědu, jak vyřešit zdánlivě neřešitelný problém. Klíčem k vítězství je záhadný artefakt Brassheart, jehož kusy jsou rozesety po celém světě.

Hráči s Polou procestují celý svět včetně Himalájí nebo paláců v Evropě, vše v pěkné kreslené 2D grafice v dieselpunkovém stylu. Nebudou na to ale sami. Na cestě jim pomohou mechanik Manfred, umělkyně Tamara a automaton Pascal, který bude ochotně asistovat při řešení puzzlů. Vývojáři slibují, že se obejdou bez noční můry hráčů adventur – pixel huntingu. Stejně tak můžeme očekávat správně trhlý příběh, jaký je u her tohoto typu zvykem.

HexyStudio plánuje hru vydat ještě tento rok, a to na Microsoft PC.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X