Domů » Články » Herní novinky » Chybí vám GLaDOS? Bridge Constructor Portal vám ji brzy připomene

Chybí vám GLaDOS? Bridge Constructor Portal vám ji brzy připomene

Testování pokračuje!
Bridge Constructor Portal

Valve již nějakou dobu na plnohodnotných hrách nepracuje a raději se soustředí na Steam a virtuální realitu. Přesto se jedna z jejich nejoblíbenějších sérií brzy dočká vskutku nečekaného rozšíření. Vývojáři Headup Games totiž představili Bridge Constructor Portal.

Poněkud nečekaná spolupráce přivedla dohromady dvě povedené logické hry. Na jedné straně byla stavba mostů pro náklaďáky, na druhé straně si zase hráli s portály. Stačilo přihodit jen charismatickou GLaDOS a vše důkladně v průběhu jednoho roku promíchat a upéct z toho nový titul.

Hratelnost se silně podobá Bridge Constructorovi, jen se dočká pár vylepšení z laboratoří Aperture Science. Jak ale jde vidět z pár zveřejněných obrázků, levely rozhodně nebudou žádnou triviální procházkou. Ostřílení hráči Portalu se tak budou cítit jako doma.

Snad nejlepší zprávou je datum vydání. Vývojáři se drží taktiky výrobců mobilních telefonů „něco oznam a vzápětí to vydej.“ Bridge Constructor Portal do obchodů dorazí již 20. prosince a hratelný bude jak na PC a konzolích, tak i na Linuxu, Mac a mobilních zařízeních.

Čtěte také: Vyšlo izometrické RPG Seven: The Days Long Gone. I s profi češtinou a limitovanou edicí

[arve url=”https://youtu.be/5O-hLjRiBoY” /]

Source :

pcgamer.com

X