Domů » Články » Zajímavosti » Herec Jack Black natočil první gameplay z videohry Brütal Legend, ve které účinkuje

Herec Jack Black natočil první gameplay z videohry Brütal Legend, ve které účinkuje

Před dvěma měsíci se na kanále JablinskiGames objevilo první video, ve kterém hollywoodský herec a hudebník Jack Black prohlašuje, že zakládá kanál s videoherní tématikou. Za pouhých 24 hodin měl na kanále přes 1 milion odběratelů. Fanoušci se po jedenácti videích opravdu dočkali prvního gameplaye.

Většina Jackových videí se skládá z vtipných vlogů ze zákulisí natáčení hollywoodských filmů, jeho osobního života a volného času. Tentokrát si však vzal do parády hru Brütal Legend, ve které sám účinkuje, jakožto předloha a hlas pro hlavní postavu Eddieho Riggse.

Je opravdu zábavné sledovat, jak si Jack Black užívá tuto akční hack-n-slash hru plnou heavy metalu a jeho typických klišé. Během videa často zmiňuje, že se cítí, jako by se vrátil v čase. Pamatuje si některé z hlášek ve hře a současně je používá hlavní postavou hry.

Obsah kanálu nebyl a pravděpodobně nikdy nebude především o hraní. Otázkou je, zdali takový obsah ještě někdo očekává. Fanoušci jsou podle dohledatelné zpětné vazby nad míru spokojení a nechtějí na kanále nic měnit. Ostatně sledovat, jak si člověk jako Jack Black užívá života a předkládá to ostatním, je k nezaplacení.

X