fbpx

For Honor

PC PS4 Xbox One
Sledovat
6

Dá se

Zítra startuje alfa For Honor – registrujte se

Mlátit jiné lidi je špatná věc. Mlátit jiné lidi v multiplayeru je ovšem velice zábavná věc!

Ubisoftí akční mlátičku For Honor jsme ve svých gamescomových dojmech vychválili. Svižné souboje mezi středověkými bojovníky z různých koutů světa nám prostě sedly do ruky a hra se během několika minut stala jedním z nejsvětlejších momentů naší letošní výpravy do Kolína nad Rýnem. Brzy se vám naskytne možnost vyzkoušet For Honor na vlastní klávesnice i gamepady.

Alfatest by měl začít již zítra, není tedy od věci se zaregistrovat na stránkách hry. Tam si můžete vybrat i platformu a přispět do ankety svou preferovanou frakcí. Je na místě dodat, že přístup k alfě, betě a dalších testovacích radovánkách není garantovaný, co si ale pamatujeme podobné akce od Ubisoftu, bývali v tomhle docela štědří.

K dispozici by měly být i nové herní třídy, oznámené společně s výzvou k registraci. Každá frakce se tedy může chlubit dvěma bojovníky. Japonci nově dostanou na výběr hbitého Orochiho, vikingové permanentně naštvaného Berserkera a evropští rytíři Conquerora, připraveného “tankovat” údery nepřátel. Na trailery představující novou trojici se můžete podívat níže.

Uzavřená alfa začne zítra v 15:00 a skončí ve stejný čas tuto neděli. Měla by nabídnout nejen výše zmíněné bijce, ale i několik herních režimů (1v1, 2v2, 4v4) a herních map. For Honor vychází na jaře 14. února pro PC, Xbox One a PS4.

Čtěte také: Gamescom 2016: Dojmy z For Honor

 

Zdroj:

PC Gamer

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz