Domů » Články » Bude simulátor Airplane Mode nudnější než Desert Bus?

Bude simulátor Airplane Mode nudnější než Desert Bus?

Je-li to vůbec možné. Naštěstí se nedočkáme nepřetržité, několikahodinové jízdy pouští jako v Desert Bus, masochisté si ale stejně přijdou na své. Airplane Mode je totiž simulátor cestujícího v letadle. 

Ano, čtete správně, cestu si budete užívat na sedadle pasažéra při šestihodinovém letu přes Atlantik, mezitím poslouchat brečící děti a čekat, až vám pomalu se plížící letuška donese kávu. A to vše v reálném čase. Zkrátit si ho ale můžete luštěním křížovek, sudoku nebo pomocí zábavního systému, na kterém poběží nejlepší filmy z třicátých let. Navíc vaše herní já dostane vybrané nápoje, pochutiny a jídlo. Pokud se najde odvážlivec, který bude ochoten zahrát si hru ještě jednou, zjistí, že se při každém letu mění náhodně generované „události“ jako jsou turbulence, zpoždění letu nebo špatná Wi-Fi přesně, jak slibuje jeden z tvůrců titulu Hosni Auji. 

Airplane Mode od vývojářů z Bacronym vyjde na Steamu někdy v příštím roce. Za kolik se hra bude prodávat zatím nebylo oznámeno. Mezitím se na Steam stránce můžete pokochat krátkým videem.

0 0 vote
Article Rating
Source :

Destructoid

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X