Domů » Články » Herní novinky » Jak by mohl vypadat nový Steam? Podívejte se na ukázky

Jak by mohl vypadat nový Steam? Podívejte se na ukázky

Přichází televize! A komiksy!

Steam tu s námi je již 13 let. Za tu dobu prošel si obchod mnoha změnami, poslední se objevila loni na podzim. Zato samotný klient na PC zaznamenal změny velmi malé, pokud nepočítáme mód Big Picture, jenž Valve ušilo na míru herním ovladačům.

Jedna z posledních beta aktualizací ale naznačila, že bychom se mohli dočkat velkých změn. Ve složce s názvem SteamU se totiž objevily obrázky s kompletně přepracovaným prostředím Steamu. V prvním návrhu se objevily položky pro TV, komiksy nebo filmy. Druhý zase představuje novou kartu pro hru s podstatnými informacemi.

Přidání vlastní záložky pro filmy není nic překvapivého, již teď se jich na Steamu dá pořídit několik. Televize a komiksy jsou ale úplnou novinkou, která v aktuálním prostředí nemá zastoupení. Bohužel se tohoto updatu v blízké době nejspíše nedočkáme.

V obrázku se totiž nachází hry jako Halo 5 Guardians nebo Evolve, které na Steamu dostupné nejsou. Halo je stále exkluzivitou Xboxu One a Evolve přešlo na free-to-play s podtitulem Stage 2. Navíc se hry v návrhu opakují, jako by je někdo líně nakopíroval.

Pravosti moc nepomáhá ani fakt, že Valve oba návrhy pro nový Steam s dalším updatem smazalo. Nejspíše se jednalo o interní designy, které nikdy neměly spatřit světlo světa. Je to škoda, změna do moderního kabátku by největší herní platformě rozhodně prospěla. Stejně jako aktualizace na svižnější aplikaci.

Čtěte také: Evropská komise vyšetřuje Valve. Nelíbí se jí regionální omezení

Návrh prostředí Steamu

Source :

pcgamer.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X