Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » Byl nám představen Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass pro PC

Byl nám představen Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass pro PC(1 minuta čtení)

Za poslední dva roky Xbox Game Pass nabídl uživatelům jejich konzole více než 100 skvělých her. Na včerejší konferenci jsme se dozvěděli, že obdobnou možnost získají i počítačoví hráči.

To vše společně s novou Xbox aplikací, kterou můžete zdarma stáhnout na Microsoft Store. Samostatná cena této služby bude 259 korun za měsíc. Vzhledem ke stávajícímu beta testování však je prozatímní cena stanovena na 119 korun měsíčně.

To však není všechno. Předplatitelská služba získává jedno důležité rozšíření, a to sice Xbox Game Pass Ultimate, ten je již od konference všem dostupný a obsahuje veškeré výhody:

Xbox Game Pass pro konzole s více než stovkou her
Xbox Game Pass pro PC s více než stovkou her
Xbox Live Gold, nejpokročilejší online síť pro více hráčů
Jelikož Xbox Game Pass Ultimate spojuje výhody všech ostatních programů, je jeho cena vyšší, konkrétně 339 korun měsíčně. Zároveň platí akce pro první měsíc, kde můžete tuto službu vyzkoušet jen za 25,90 Kč.

Pokud si tedy chcete vyzkoušet i nové pecky, jako například Metro: Exodus za pár korun, máte jedinečnou příležitost. Seznam všech dostupných her si můžete prohlédnout zde.

Source :
X
X