Domů » Články » Byl odhalen Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Byl odhalen Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Mnozí z vás nyní jistě zamáčkli nostalgickou slzu. Byl totiž oficiálně představen další díl Crashe Bandicoota. Konkrétně čtvrté pokračování s podtitulem It’s About Time vyjde na Xbox One a PlayStation 4.

Hra vyjde 2. října a bude přímo navazovat na třetí díl série, který byl v té době ještě pod taktovkou Naughty Dog. Toto rozhodnutí má několik důvodů, čtvrtý díl bude jakousi poctou původní trilogii, která je právem považována za vrchol tehdejších her na PlayStation One. Pokračování se také vrací ke staré hratelnosti, kde budete běhat, skákat a vyhýbat se všemožným překážkám. Také bude kladen důraz na preciznost a samotnou obtížnost. Ta by však neměla být nějak extra těžká, aby si cestu ke hře našli i nováčci. Studio ale ujišťuje hráče, že i pro veterány to nebude žádná procházka růžovým sadem.

Na hře pracuje studio Toys for Bob, které je známé především svým remasterem Spyra. Vývojáři říkají, že ačkoliv hratelnost původních dílů zůstane zachována, lokace budou rozsáhlejší a rozmanitější. Samotnému Crashovi pak přibudou dvě nové schopnosti, těmi bude jízda po zábradlí a běh po zdi. Jelikož příběh bude navazovat přímo na konec třetího dílu, čeká nás cestování časem a vývojáři opravdu mohli upustit uzdu své fantazii při vytváření jednotlivých úrovní. 

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X