Byl oznámen Farming Simulator 2017

Farming Simulator se po malé pauze vrátí zpět na PC a konzole.

Ačkoliv většina z nás si pod pojmem farma představí počet last hitů v některé z populárních MOBA her, tak je tu i jistá skupina hráčů, které zajímá, jak to na tom poli vlastně chodí. A právě ty možná potěším následující zprávou.

Vývojáři ze studia Giants Software oznámili vývoj nového Farming Simulatoru, vydavatelem bude opět Focus Home Interactive. Vyjít by měl někdy ke konci tohoto roku. Studio od hry očekává ještě více než od minulého velkého dílu, který, a to je poněkud paradoxní, měl číslovku 2015, přičemž vycházel rok předminulý.

Farming Simulator 2016 z loňska totiž vyšel pro PS Vita, Android a iOS a je považován za víceméně vedlejší díl. FS 2017 se již objeví opět na PC a konzole. Zatím není upřesněno, zda bude podporovat i konzole staré generace, nicméně konzolové verze letos vyjdou stejně jako verze na počítače, na rozdíl od minulých dílů, kdy jsme se jich dočkali až po několika měsících.

V oficiální tiskové zprávě si pak samotné studio pochvaluje spolupráci s Focus Home Interactive a připisuje jim zásluhy na vzrůstu série do globálních měřítek. Zároveň se těší na další možné úspěchy Farming Simulatoru.

Podrobnosti o konkrétním datu vydání bychom se měli dozvědět na akci What’s next v Paříži. Ovšem ani akce samotná se ještě nedočkala oficiálního data konání. Oficiální trailer ke hře ještě není, tak se aspoň podívejte na video ke gold verzi FS 2015.

farming simulator 17

 

 

 

Zdroj:

PC Gamer

Radomír Zelenka
Optimista, pesimista, nervák, kliďas, vábič nezletilých do dodávek a občasný pisálek. Radši pracuju než se učím, a je to vidět... Bohužel.