Domů » Články » Caliber: Nová hra od Wargamingu si odbude debut na Gamescomu

Caliber: Nová hra od Wargamingu si odbude debut na Gamescomu

Caliber, společný projekt mezi 1C Game Studios a Wargaming, bude mít svou západní premiéru na letošním veletrhu Gamescom. Po absolvování přísného testování se tak účastníci herního veletrhu v Koelnmesse stanou prvními v Evropě, kteří si vyzkouší nový free-to-play PC titul.

První titul Wargamingu určený pro dospělejší publikum (16+) se zaměřuje především na komunikaci, koordinaci a taktiku. Čtyřčlenné týmy mohou v režimu PvE Spec Ops vyrazit do boje proti speciálním jednotkám ovládaných umělou inteligencí nebo se postavit proti jiným čtyřem silným týmům v PvP. V každém týmu jsou čtyři odlišné charaktery, za které lze bojovat:

• Assault (útok): Efektivní na krátké až střední vzdálenosti. Ideální pro ty, kteří upřednostňují agresivní herní styl.

• Support (podpora): Vykrývá palbu nepřítele. Sen příznivce těžkých zbraní.

• Medic (medik): Podporuje spojence uprostřed bitvy. Ideální pro každého, kdo rád dává pomocnou ruku.

• Sniper (odstřelovač): Nebezpečný na dálku, se zaměřovačem kosí nepřátele Hráči si budou moci vybrat z národních speciálních sil, jako jsou například polský GROM, americké námořnictvo SEAL a německé Kommando Spezialkräfte. Pokud jde o vizuální věrnost, každá část herních modelů, uniformami počínaje a končící zbraněmi, byla vytvořena v perfektních detailech. Každá národní jednotka se tak může chlubit autentickým zpracováním i přístupem.

„Jsme nadšeni, že letos poprvé představíme Caliber v Evropě, zejména proto, že bude k vidění na největší herním veletrhu Gamescom,“ říká produktový ředitel Alexander Zezyulin. „A ano, při navrhování hry jsme se ujistili, že vyhovuje filozofii Wargamingu: mít možnost zdarma vyhrát a být k hráčům férový. Je také důležité si uvědomit, že Caliber není jen akční střílečkou, k vítězství vám pomůže především taktika“.

Evropští hráči se mohou k vyzkoušení hry Caliber registrovat zde.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X