Domů » Články » Herní novinky » Call of Duty: Black Ops 3 dostává modovací nástroje

Call of Duty: Black Ops 3 dostává modovací nástroje

Treyarch mody zatím spustil v otevřené betě s novým updatem, jsou ale volně dostupné pro všechny vlastníky skrze Steam Workshop.

Mody mají v sérii Call of Duty dlouhou historii. Třeba Promod pro čtvrtý díl nastartoval profesionální scénu a přilákal mnoho hráčů. V posledních letech byla podpora módů ze strany vývojářů mnohem horší. To se teď naštěstí díky Call of Duty: Black Ops 3 změnilo.

Studio Treyarch právě vydalo nový update 15.1, jenž do hry přinesl modovací nástroje s editorem map a textur. Tyto nové funkce jsou zatím v otevřené betě, už jsou ale dostupné pro všechny vlastníky skrze Steam Workshop. Treyarch proto varuje, že nemusí vše perfektně fungovat a hráči by měli očekávat několik updatů před vydáním plné verze. Konzolisti budou muset modovací nástroje tradičně oželet.

Dokončené módy je možné stáhnout přes Steam Workshop a fungují i bez stažených modovacích nástrojů. Aby toho nebylo málo, vývojáři na oslavu vydání nového updatu zlevnili Call of Duty: Black Ops 3 o 50 % až do pondělí 3. října.

Čtěte také: Podívejte se na celou úvodní misi z remasteru Call of Duty 4: Modern Warfare

Source :
X