Domů » Články » Call of Duty: Black Ops 4 údajně upustí od singleplayeru. Nahradí ho battle royale mód

Call of Duty: Black Ops 4 údajně upustí od singleplayeru. Nahradí ho battle royale mód

Winner winner cpt. Price dinn- no, to je jedno
Black Ops 4

Singleplayerová kampaň je již zažitou součástí série Call of Duty – všichni vědí, že tam je, a ač často nepatří mezi scenáristickou špičku, většina hráčů ji alespoň zkusí. To se ale možná s letošním dílem Black Ops 4 změní. Příběhový režim má nahradit dnes tolik populární mód battle royale.

S touto šeptandou přišel server Polygon, který citoval vícero anonymních zdrojů. Ty tvrdí, že sice byla příběhová kampaň ve vývoji, ale s blížícím se datem vydání od ní tvůrci upustili a raději se soustředili na vylepšení multiplayerové části hry, a to včetně zombíků a možná i vylepšené kooperace.

Ztráta kampaně by prý ale vytvořila přílišný nedostatek obsahu, která by tolik neospravedlnila klasickou cenovku 60 euro. Proto byl tým Raven Software (ten spolupracoval na DLC předešlých dílů CoD i remasteru Modern Warfare) pověřen vyplněním této pomyslné obsahové mezery.


A čím jiným vyplnit mezeru v multiplayerové střílečce v roce 2018 než battle royale módem. Tuto nepotvrzenou informaci má na svědomí web Charlie Intel, jehož slova částečně potvrzuje březnové prohlášení Activisionu, který si „je zcela vědom“ úspěchu jiné herní společnosti právě s battle royale.

Nápad upustit od singleplayeru dostal Activision již u předchozího Black Ops, jehož PS3 a Xbox 360 verze se prodávaly bez kampaně. Nakolik to ovlivnilo prodejnost, vydavatel neuvádí. Nijak drastické číslo to ale nejspíš nebude – valná většina hráčů podle různých výzkumů stráví v singleplayeru jen zlomek nahraného času.

Pokud se vydavatel hry k tomuto tématu dříve sám nevyjádří, dozvíme se pravdu již za necelý měsíc – plné odhalení Call of Duty: Black Ops 4 je naplánováno na 17. května.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Zobněte si Steam klíč k povedené strategii Satellite Reign!

Black Ops IIII

Source :
X