Domů » Články » Herní novinky » Call of Duty: Black Ops 4 už je skoro tu aneb Je čas sbalit kufry

Call of Duty: Black Ops 4 už je skoro tu aneb Je čas sbalit kufry(1 minuta čtení)

Dokupte munici, vyleštěte bouchačky a polibte své drahé polovičky na rozloučenou, protože Call of Duty: Black Ops 4 už je doslova za dveřmi!

Již od dnešního dne, konkrétně od 6:00 místního času, si totiž můžete tuhle netrpělivě očekávanou novinku společnosti Activision začít sosat do svých herních čipešků. Na její první spuštění si sice budete muset počkat až do pátku, ale ani tak není čas ztrácet čas. Ti z vás, kteří vlastní PC s OS starším než Windows 7, využijí zbytek času na přebroušení systému. Vyplatí se také zkontrolovat, zda nepůjdete do boje s nevyhovující výbavou:

Minimální požadavky:

OS: Windows 7 nebo vyšší (64-bit)

CPU: Intel Core i3-4340 nebo AMD FX-6300

RAM: 8 GB

Grafická karta: GeForce GTX 660 2 GB, nebo GeForce GTX 1050 2 GB, nebo Radeon HD 7950 2 GB

 

Majitelé plně připravených herních sestav a konzolí mezitím nakoupí energeťáky a zavolají maminkám, aby se nebály, když se několik týdnů neozvou. No a pokud jste už všechnu nezbytnou výbavu obstarali, můžete se s námi směle pustit do spekulací na téma, jestli a případně jak moc velký průšvih bude pro hru absence kampaně a jestli Activisionu sázka na Battle Royale a rozšířený Zombie mód vyjde nebo ne. Pravidla jsou všichni proti všem, všechny zbraně kromě akimbo Model 1887 povoleny, mapa náš Facebook!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=6kqe2ICmTxc” /]

Source :
X
X