fbpx
Domů » Call of Duty: Black Ops 4 » Bonus – Deníček ochočeného FPS hráče

Bonus – Deníček ochočeného FPS hráče

Středa 31.10.
Mám sick day, sedím po kolena v posmrkaném papíru a nechám se zabíjet od retardů, co si neustále kupují CoD a odmítají rady profíků, že CS:GO je kurva co? Kurva lepší, Halík!
Kromě faktu, že jsem infantilní debil, když hraju CoD a není to Promod, jsem zjistil několik detailů které mne na hře ale vůbec, vůbec nepotěšily. Nicméně co mám asi dělat, že jo?

  1. Můžete mít FMJ nábojů celou prdel a penetraci hlubokou jako Mariánský příkop, ale tři lidi v řadě za sebou v normal módu nedáte. Ani dva. Kulomet pak použijete leda na sestřelování enemy vrtulníků a UAV. Veřejně známý ludolog tomu říká zpomalený TTK. “Herní masy inkompetentních a retardovaných dětí a degenů” mu vzkazují toto – přizpůsob se, nebo budeš frustrovanej až do smrti, debile. Nebo si vrzni Hardcore TDM. Pokud na to máš koule.
  2. Na rychlý hraní vám stačí bohatě základní útočná puška a druhý SMG. Stačí je trochu potunit o pár perků a prodloužené magacíny.
  3. Pokud chcete řešit TTK, nastudujte si operátorské módy a pár kvérů – Auger, Swordfish a Spitfire.

Čtvrtek 1.11.
V sámošce, kam si Fatty chodí kupovat křupky, jsem zakoupil “energiťák”. Jako hele, já tyhle sračky nedávám, ale psali tam v letáčku, že vypitím jedné plechovky hodinu před hraním získám minimálně o 20 % rychlejší a tvrdší aim. No, tak to pěkně kecají. Dostal jsem na prdel úplně stejně, jako když před hraním piju rum.

Pátek 2.11.
Dostal jsem první kick ze hry. Nějak mi ušlo, že mi zbytek týmu nalezl do jedný stodoly. Hrál se HC TDM, Friendly Fire zapnutý a já měl zlej kulomet s penetračním perkem. Tak jsem tu stodolu sejmul celou. Byl to multikill snů.

Sobota 3.11.
V Hardcore TDM lze vyndat v řadě 2 hráče! No konečně! Poznámka – v té řadě jsem byl i já. A sakra! Plus jsem potkal na mapě lumpa s BF kulometem, co snipoval přes celou mapu. Bo tam není zapnutý kill cam, vyndal nás všechny. Nejhorší sobota ever!

Neděle 4.11.
Bajonet na pušku? Tohle musím mít!