Domů » Články » Call of Duty: Warzone již hraje více než 15 milionů hráčů

Call of Duty: Warzone již hraje více než 15 milionů hráčů(2 minuty čtení)

Battle royale je jedním z největších fenoménů posledních let. Velká i malá studia se snaží tento oblíbený koncept implementovat do svých titulů a hráči neví, kam dřív skočit. S nejnovějším přírůstkem tentokrát přišel americký vydavatel Activision, a není jím nic jiného než Call of Duty: Warzone.

Toto free-to-play zpracování oblíbeného trendu si již v den vydání vyzkoušelo něco málo přes 6 milionů hráčů a nyní tyto hodnoty sahají až k neuvěřitelným 15 milionům. Z obrovského zájmu mají radost i samotní vývojáři, kteří celou informaci sdíleli se svými fanoušky na oficiálním twitterovém účtu hry. 

O velký zájem se kromě světoznámé značky dozajista zasloužil i originální koncept oživování padlých hráčů. Tito nešťastníci jsou totiž odvezeni do zajateckého tábora, ve kterém se jim dostane druhé šance. Pokud zde v souboji porazí svého protivníka, mohou se vrátit zpět na bojiště. Pro řadu hráčů se tato mechanika dokonce stala zábavnější aktivitou, než dva hlavní hratelné mody. Je krásné vidět, že se vývojářská studia stále snaží přicházet s novými nápady a oblíbený battle royale tak servírovat hladovým hráčům ve všemožných variantách. Zdali bude úspěch nového giganta na trhu stále růst, nebo upadne v zapomnění, jako valná většina marných pokusů, ukáže jen čas. Nenechte se však vyvést z míry a vyzkoušejte si hru sami.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X