Domů » Články » Call of Duty: Warzone se opět vrací ke tříčlenným týmům

Call of Duty: Warzone se opět vrací ke tříčlenným týmům(1 minuta čtení)

Není to ještě ani pár dní od doby, co se do nového battle royale módu série Call of Duty vedení rozhodlo přidat čtyřčlenné týmy, místo původních tříčlenných. Samotným hráčům se toto rozhodnutí v zásadě nelíbilo a volali po okamžité nápravě.

Studio vyslyšelo teskné volání o pomoc, vyšlo svým fanouškům vstříc a do hry se tak vrací i původní herní koncept. Nový update sebou však přinesl i několik nových nešvarů. Mezi největší z nich patří i pošramocený lootovací systém. Po přechodu na původní tříčlenný koncept se ve hře nacházely předměty pouze z původní verze hry, namísto zbraní a jiného vybavení, které bylo přidáno v aktualizaci pro třetí sezónu hry. Vývojáři však na nápravě usilovně pracují a nedostatky odstraňují jako na běžícím páse. Je krásné vidět, že studia stále naslouchají svým hráčům. Pro jednou jsou opět ve videoherním byznysu obě strany spokojené. Pokud jste tedy stále nevyzkoušeli nejnovější příspěvek do rozsáhlé battle royale rodiny, můžete tak učinit zde.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X