Call of Duty: WW2

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

O půlnoci vyjde Call of Duty: WW2. Bez 9GB patche si ho ale nezahrajete(1 minuta čtení)

Platí to i pro fyzické kopie

Od vydání Call of Duty: WW2 nás dělí jen pár hodin a mnozí z vás už jistě leští své Garandy. Pokud jste si stáhli hru dopředu skrze pre-load na Steamu a mysleli si, že hned po půlnoci vyskočíte z člunu na pláž Omaha, budeme vás muset zklamat. Čeká vás totiž ještě mohutný day-one patch.

Vývojáři ze Sledgehammer Games na poslední chvíli provedli několik významných úprav jak v singleplayeru, tak multiplayeru. Výsledkem jejich snažení je pak patch o velikosti 9,4 GB, bez něhož vám hra zamítne přístup do příběhové kampaně a zombie módu. Aktualizace zároveň slouží jako součást preventivních opatření proti pirátům (ne těm sněmovním).

Patch by měl být naštěstí již nyní k dispozici na všech platformách, takže ještě máte pár hodin, než vlezete na druhoválečná bojiště. Na diskuzních fórech a sociálních sítích se ale množí kritické ohlasy od hráčů, kteří si předobjednali krabicovou verzi s diskem, a nelíbí se jim, že je ještě čeká stahování nemalé aktualizace.

Aby toho nebylo málo, hra v základu zabere rovných 90 GB na disku. Na internetu už vyhřezly i spoilery od lidí, kteří se k novému Call of Duty dostali s předstihem, takže si na ně dejte bacha.

Čtěte také: Brzy vychází Call of Duty: WW2. Rozjedete ho?

Source :

VG247

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz