Beta Call of Duty: WW2 je již ke stažení na Steamu. Odstartuje v pátek(2 minuty čtení)

Na válku je třeba se připravit

Podzimní sezóna herních blockbusterů už pomalu začíná a Call of Duty v ní tradičně nesmí chybět. Obzvlášť letošní ročník sledují hráči s velkým zájmem i opatrností – aby ne, když po návratu do druhé světové války volali několik dlouhých let. Jako předvoj ke Call of Duty: WW2 poslouží PC beta, která má ozkoušet připravenost vývojářů i váš hardware.

Ačkoliv beta otevře své brány na bojiště až v pátek 29. září, můžete si ji stáhnout již nyní přímo na Steamu. Očekávejte ale pořádný balík dat o velikosti cca 14 GB, který se po instalaci ještě nafoukne – připravte si alespoň 25 GB místa na disku. Co se týče hardwarových požadavků, ty si můžete ověřit v našem starším článku. Což rozhodně doporučujeme, ať nejste zklamaní po několika hodinách úmorného stahování.

Obsah multiplayeru bude více než štědrý. Dočkáme se čtveřice map – Ardennes Forest, Gibraltar, Aachen a překvapivě i Pointe du Hoc. Přijde vám ten název povědomý? Jde o oblast z Call of Duty 2, v níž musely jednotky amerických Rangers vylézt na skálu a odstranit artilerii, která ostřelovala pláž Omaha.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=42GiPMtJ-1I” /]


Společně s mapami přijdou i čtyři herní módy – tradiční Team Deathmatch, Domination, Hardpoint a Kill Confirmed. Nepřekvapivě nebude chybět ani nový režim War s operací Breakthrough, který jsme hráli (a vychválili) na letošním GamescomuPremiéru si odbyde i pětice divizí (nebo herních tříd, chcete-li) – Infantry, Expeditionary, Airborne, Armored a Mountain. Nejvyšší možná úroveň je prozatím nastavená na 35, což během víkendové bety stihnou jen nejzapálenější střelci.

Beta se také dočká několika lahůdek exkluzivně pro PC hráče, jako je nativní podpora 4K rozlišení abnormálně širokých monitorů, vysoký strop pro framerate (až 250 FPS) a v neposlední řadě také možnost úpravy FOV a veškerého ovládání. Slušná péče, ne?

Každý účastník bety, který si následně koupí i plnou hru, dostane speciální startovní balík s in-game předměty. Pokud si najdete dost času, máte během svátkem prodlouženého víkendu co dělat.

Čtěte také: VIDEO: Příběhový trailer ke Call of Duty: WW2 slibuje Normandii, sníh i drama

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=a9ITIaKzG3A” /]

Source :
X