Domů » Články » Carentan je zpět. Call of Duty: WW2 dostane oblíbenou městskou mapu z předchozích dílů

Carentan je zpět. Call of Duty: WW2 dostane oblíbenou městskou mapu z předchozích dílů

Ovšem pouze pro majitele season passu...

Call of Duty 2 patřilo k naším multiplayerovým stálicím v dobách, kdy jsme ještě stresovali ze známek na nižší střední. Tehdy jsme s kamarády utopili desítky hodin ve zdánlivě nekonečné sérii team deathmatchů na Gameparku. Tam jsme si nejvíce oblíbili dvojici map, které dodnes patří mezi naprosté multiplayerové klasiky – písečný Toujan a francouzský Carentan. Proč taková nostalgická vsuvka? Druhý jmenovaný kousek se letos dočká comebacku.

Activision ohlásil velkolepý a poměrně překvapivý návrat jedné z nejoblíbenějších map všech druhoválečných Call of Duty her. Carentan se mihl už v multiplayeru datadisku United Offensive, následně se objevil i v druhém díle jen s drobnými obměnami. Dá se tak předpokládat, že kromě nového grafického kabátku a několika nutných zásahů do terénu se hráči dočkají starého známého bojiště…

…pokud tedy mají objednaný season pass. Z nějakého důvodu Activision mluví o Carentanu jako o bonusové DLC mapě, která bude dostupná hned v den vydání Call of Duty: WW2 pouze pro majitele předplatného. V základní hře tedy malebné francouzské městečko nehledejte. Není zatím jasné, zdali jde o pouhou časovou exkluzivitu, nebo se bez placení do Carentanu jednoduše nedostanete.

Za nás je to velká škoda i trošku nepěkný přístup ke skalním fandům, kteří jsou z tohoto skrblíkovského kroku trošku otrávení, ale co se dá dělat. Betu Call of Duty: WW2 máme za sebou, tudíž akorát můžeme čekat na 3. listopad, kdy se ukáže, jak dobře základní obsah zažene hlad po pořádné druhoválečné akci.

Čtěte také: VIDEO – Příběhový trailer ke Call of Duty: WW2 slibuje Normandii, sníh i drama

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=Y-hO6TuRURY” /]

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=8ZJFM7XqsMA” /]

Source :

PC Gamer

X