Call of Duty: WW2

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

Call of Duty: WW2 dostane otevřenou betu na PC. Rozjedete ji?

Válka na obzoru

Není to tak dávno, co jsme otevřeně opěvovali nový multiplayerový mód v Call of Duty: WW2, který jsme si vyzkoušeli na letošním Gamescomu v Kolíně nad Rýnem. Zda jsme se sekli či nikoliv, budete moct velice brzy zjistit na vlastní klávesnice. Na obzoru je totiž otevřená beta.

Majitelé PS4 si multiplayerovou ochutnávku užili už minulý týden, proto bude chystaný nášup pouze pro PC hráče. Navíc půjde o otevřenou betu, tudíž nemusíte na rozdíl od konzolových kolegů řešit předobjednávku hry či shánět pozvánkový klíč. Stačí si nastavit budíček na 29. září a následně stáhnout betaverzi hry přímo ze Steamu.

Multiplayerové radovánky na bojištích druhoválečné Evropy skončí v pondělí 2. října. Zatím není jisté, které herní režimy autoři zpřístupní – kromě klasického team deathmatche se zřejmě dočkáme nového módu War, jenž Honza vychválil ve svých dojmech z Gamescomu. Další detaily k chystané betě by měly přijít v následujících dnech.

Spolu s oznámením přišly i minimální HW nároky k betě. Nikterak nepřekvapí – pokud jste rozjeli loňský Infinite Warfare, nebude vám letošní přírůstek do rodiny Call of Duty tropit žádný problém. Nároky se ovšem mohou ještě změnit na základě zpětné vazby z bety.

Operační systém: Windows 7 64-Bit
Procesor: Intel Core i3 3225
RAM: 8 GB
HDD: 25 GB místa na disku
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Verze 11.0 kompatibilní
Zvuk: DirectX kompatibilní

Třídenní hraní tradičně poslouží k otestování serverů, vybalancování válečných stran a vychytání technických nedostatků. Plná verze Call of Duty: WW2 vyjde 3. listopadu na PC a obě hlavní konzole.

Čtěte také: GC17: Call of Duty: WW2 přišlo s novým herním módem. A hraje se skvěle

Zdroj:

Tisková zpráva

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz