Domů » Články » VIDEO: Vychází DLC Resistance do Call of Duty: WW2. Odehrává se i v okupované Praze

VIDEO: Vychází DLC Resistance do Call of Duty: WW2. Odehrává se i v okupované Praze

Za vlast proti okupantům i zombíkům

Jak jsme avizovali na začátku měsíce, Call of Duty: WW2 se dnes dočkalo prvního velkého DLC s názvem Resistance, které přináší trojici nových map, jednu operaci do War módu i něco málo pro fanoušky kooperativního režimu se zombíky. Našince ovšem zřejmě nejvíce potěší, že se multiplayerová řežba nevyhne pražským uličkám z doby druhoválečné okupace. 

Trojici nových map pro více hráčů pojí společné myšlenka, a tím je odboj. Bojiště ve Valkyrie se odehrává poblíž bunkru, kde proběhl neúspěšný atentát na Adolfa Hitlera. Occupation zase nabídne remake mapy Resistance z Call of Duty: Modern Warfare 3, nyní Paříž ale okupují němečtí vojáci. Poslední mapa Anthropoid vtáhne účastníky přímo do našeho hlavního města Prahy. Mapa je inspirována historickým mezníkem, kdy proběhl atentát na Heydricha.

Mód War se rozroste o novou misi Operation Intercept. Zatímco jeden tým dostane za úkol sabotovat vlak plný munice a osvobodit své kumpány, protistrana se jim v tom pokusí zabránit. Hráči by si měli do sytosti užít přestřelky v interiérech i exteriérech. Kapitola Darkest Shore nenechá na suchu ani kooperativní Nazi Zombies. Přibudou chytřejší zombie, brutálnější zbraně a také mlha, která záměrně zhorší viditelnost okolí.

Rozšíření Resistance pro Call of Duty: WW2 vychází dnes na PS4 a stojí 14,99 dolarů (něco přes 300 Kč). Přibližně o měsíc později vyjde i na Xbox One a PC. Pořídit si ho můžete v rámci season passu, ten cenově pohybuje kolem 1 500 Kč.

Čtěte také: Xzone: Češi nejvíce kupovali nový Assassin’s Creed, PC má stále převahu

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=PL-vOeXtY2o” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X