Domů » Články » VIDEO: Příběhový trailer ke Call of Duty: WW2 slibuje Normandii, sníh i drama

VIDEO: Příběhový trailer ke Call of Duty: WW2 slibuje Normandii, sníh i drama

Návrat na stará známá místa

Call of Duty: WW2 se rýsuje jako slušný díl do poněkud unavené série. Multiplayerová stránka hry se dočká několika zajímavých novinek, včetně režimu War, kterému dáváme velké naděje. Co se ovšem týče singleplayerové kampaně, o něm vývojáři doteď moc nemluvili. Až nyní jsme se dočkali líbivého příběhového traileru.

Na dobrodružství po západní frontě se vydáme jako devatenáctiletý Ronald „Red“ Daniels, který společně se svým kamarádem z dětství čerstvě narukoval do armády Spojených států amerických a ocitl se v 1. pěší divizi (známou také jako The Big Red One). Ta sehrála obrovskou roli nejen při osvobozování Francie.Jak ukazuje příběhový trailer, který si můžete zhlédnout níže, dojde i na nějakého to bratrské drama.

Skrze oči těchto nezkušených bažantů bychom měli být svědky hrůz druhé světové války, s nimiž museli rekruti zápasit hezky z gruntu. Příběh, který bude znatelně komornější, se tak bude točit především okolo Ronaldovy jednotky a zaměří se na vztahy mezi těmito mladými bratry ve zbrani. Každý z nich se na konflikt dívá trošku jinak, což platí i pro dvojici seržantů Piersona a Turnera, jejichž metody vedení války si spolu tolik nerozumí. Autoři se tak v mnoha aspektech chtějí přiblížit filmu Zachraňte vojína Ryana, seriálu Bratrstvu neohrožených či herní sérii Brothers in Arms od Gearboxu.

Vylodění v Normandii se má stát pompézním úvodem do příběhové kampaně a svou akčností se chce vyrovnat ikonickým scénám z výše zmíněných filmů. Děj by se měl časem přesunout i do Arden, kde americké síly svedly dlouhou a drsnou bitvu o Hürtgenský les. Ten jste mohli ochutnat už třeba v datadisku prvního Call of Duty.

Dobrou zprávou je, že v případě singleplayerové kampaně nebudou autoři cenzurovat nacistické symboly, aby nenarušili tolik proklamovanou autenticitu hry. Mise za Němce ovšem nečekejte. Ještě před vydáním 3. listopadu se dostaví i otevřená beta pro PC, o níž jsme psali minulý týden. Pro jistotu si ovšem ověřte minimální požadavky, ať se o ně nespálíte.

Čtěte také: Call of Duty: WW2 dostane otevřenou betu na PC. Rozjedete ji?

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=a9ITIaKzG3A” /]

Source :

Youtube

X