fbpx

Call of Duty: WW2

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

Oficiální trailer ke Call of Duty: WW2 je venku. Podívejte se na něj

Vymodlená druhá světová válka

Odhalení Call of Duty: WW2 z minulých týdnů bylo odpovědí na roky stesku po bojištích druhé světové války. Do této chvíle jsme se museli spokojit jen s oficiálním wallpaperem a několika uniklými screenshoty ze hry. Nyní jsme se konečně dočkali pompézního představení se vším všudy.

Jak již dříve avizovali vývojáři, druhoválečné Call of Duty se dnes dočkalo oficiálního představení na livestreamu Sledgehammer Games, symbolicky vysílaného z centra Londýna. Na záznam a trailer se můžete podívat níže, pojďme si zrekapitulovat, čeho všeho se v listopadu dočkáme.

Děj bude sledovat malou americkou jednotku po vylodění v Normandii 6. června 1944. Autoři se v mnoha aspektech chtějí přiblížit filmu zachraňte vojína Ryana, seriálu Bratrstvu neohrožených či herní sérii Brothers in Arms od Gearboxu, jejichž příběh vsázel na vztahy mezi jednotlivými členy skupiny vojáků. Do jisté míry se dá říct, že vývojáři chtějí napasovat laťku scénáře Modern Warfare do kulis druhé světové války. Hlavních rolí se ujme dvojice letitých přátel, kteří narukují do armády a zažijí hrůzy války hezky z gruntu.


Autenticita zde bude hrát obrovskou roli. Sledgehammer Games strávili dva a půl roku studováním terénu evropských bojišť a důležitých okamžiků konfliktu na evropské půdě. Většina hry se bude proto odehrávat především ve Francii. Zmínky se dočkaly i boje v Ardenách.

Vývojáři nechtějí nechat nic náhodě a ve velkém se zaměřili i na zvukovou stránku hry. Letošní díl se tak dočká nejen profesionálního dabingu hlavních i vedlejších aktérů, ale i autentických zvuků zbraní a vojenské techniky. M1 Garand tudíž rozhodně nepřijde o své ikonické „cinknutí“ po vyčerpání zásobníku.

Došlo i na pár slov o dalších herních režimech. Autoři potvrdili kooperativní mód a zombíky, k většímu odhalení multiplayerového obsahu se ale hra dočká až na letošní E3 v rámci tiskové konference Sony.

Call of Duty: WW2 vyjde 3. listopadu letošního roku na PC, XONE a PS4. Livestream pokračuje dál, můžete ho tedy s námi sledovat níže. Článek budeme nadále doplňovat o nové informace.

Čtěte také: Nové obrázky z Call of Duty: WW2 jsou venku. Dočkáme se Normandie i kooperace

Zdroj:

Twitch

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz