Capcom naznačuje informace o nové PS4 hře(1 minuta čtení)

Vydavatelství Capcom, stojící například za sérií Resident Evil, nám nastínila, na jaké hře právě pracuje. Půjde o PS4 exkluzivitu a prý na sebe strhne velkou pozornost. Alespoň tak se vyjádřil Jun Takeuchi.

Jun popsal PS4 jako úžasný a komplexní systém, o kterém se každou chvíli dozvídá nové věci a objevuje nové možnosti. Novináři, přítomni u jeho prohlášení, se zajímali o to, zda Capcom připravuje nějaké další tituly na PS4, kromě těch již oznámených.

„Samozřejmě,“ řekl. „Právě teď zjišťujeme, jaké má PS4 limitace a jak daleko můžeme s našim enginem zajít. Budete překvapeni kvalitou her, na kterých momentálně pracujeme. Myslím, že brzy budeme připraveni je oznámit, tak se připravte. (smích)“

Jedna z hlavních her od Capcomu, která se chystá, je Deep Down. Její herní producent, Yoshinori Ono, by měl podle Gematsu také pracovat na druhém titulu. Je možné, že je to právě ten samý, o kterém nám něco prozradil Takeuchi, ačkoliv to není potvrzená informace. 

Radomír Zelenka
Optimista, pesimista, nervák, kliďas, vábič nezletilých do dodávek a občasný pisálek. Radši pracuju než se učím, a je to vidět... Bohužel.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na