fbpx

Life is Strange 2

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

The Awesome Adventures of Captain Spirit je prequel k Life is Strange 2. Bude úplně zdarma

Vyjde už za dva týdny

Když se na konferenci Microsoftu rozzářil nápis Dontnod, fanoušci série Life is Strange očekávali oznámení druhé série. Bohužel jsme se dočkali drobného zklamání, jelikož se stále nejedná o plnohodnotné pokračován teenagerského dramatu. Přesto je The Awesome Adventures of Captain Spirit milým překvapením.

Vývoj Life is Strange 2 francouzští vývojáři potvrdili už před rokem, k jeho vydání se ale stále neblížíme. Krátce po vydání jejich akčního RPG Vampyr oznámili ještě před začátkem E3 další adventuru Twin Mirror.

Na svou nejznámější sérii ale nezapomněli a my se tak dočkali The Awesome Adventures of Captain Spirit. Půjde o kratičký příběh mladého chlapce, který si hraje na superhrdinu a podobně jako Max má vlastní schopnosti. Místo problémů s dospíváním ale bude mladík zápasit s vlastní představivostí.

Podle slov vývojářů Captain Spirit na první nebo druhou sérii Life is Strange přímo nenavazuje. Pokud ale budete ve hře pečlivě hledat, lze v ní najít nové informace o světě a postavách z chystané nové sezóny. Zároveň budou mít rozhodnutí mladého superhrdiny vliv na příběh druhé série.

Třešničkou na dortu je fakt, že Dontnod celou hru vydají na prosto zdarma pro PC, PS4 a Xbox One. Hru si můžete prohlédnout již teď na Steamu, avšak hratelná bude až 26. června. Další novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce.

Čtěte také: Battlefield 5 na E3 odhalil ukázky z multiplayeru, totální destrukci i battle royale

Zdroj:

Tisková konference Microsoftu, Tisková konference Square Enixu

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.