Domů » Články » Carcassonne se vrací na iOS

Carcassonne se vrací na iOS

Softwarová verze Carcassonne pro zařízení s operačním systémem iOS se znovuzrodí. Nová varianta bude vyvinuta vývojáři, kteří stojí za úspěšnou verzí pro Android.

Oblíbená desková hra Carcassonne za sebou má úspěšný debut na Android. Tatáž verze se dočkala dokonce portace na Nintendo Switch a také PC verze pro Microsoft Windows. Carcassonne bylo na systém iOS vydáno již vývojáři TheCodingMonkey, ti však hru v polovině února z App Store stáhli. Důvodem bylo vypršení smlouvy s majiteli práv Hans im Glück. Ti se rozhodli uzavřít novou smlouvu na Carcassonne pro iOS s Asmodee Digital, kteří s majiteli již spolupracovali. A to právě na úspěšné verzi pro Android z roku 2017, takže Carcassonne bude nyní na všech dostupných variantách spadat pod jednoho vývojáře. Hra bude obsahovat jak offline hru s AI, tak online multiplayer, kde si můžete zahrát spolu s přáteli i náhodnými surfaři na internetu. Zatím není známé konkrétní datum vydání nové verze pro iOS, zato pro Android si hru můžete z Google Play pořídit hned.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X