Čas oprášit Pokémon GO aneb připravte se na výlet do regionu Sinnoh se čtvrtou generaci kapesních příšerek(2 minuty čtení)

Mobilní Pokémoni ještě zdaleka neřekli poslední slovo…

Spousta z nás má ještě v živé paměti, když nám vývojáři z Nianticu naservírovali Pokémon GO jako tu úžasnou hru, která nás zvedne ze židlí, dostane ven na čerstvý vzduch a změní tak naše nezdravé a normální lidskou populací zavrženíhodné životy. No a když pomineme fakt, že někteří hráči se po opuštění svých herních doupat okamžitě obrátili v prach, vlastně jim to na nějakou dobu i celkem vyšlo. Jen málo kdo totiž nechtěl alespoň na pár týdnů nahradit Ashe Releasesuma na jeho cestě za dobrodružstvím a věčnou slávou. Jo a taky cukrátky. Opravdu velkou spoustou cukrátek…

Parky plné lidí šmátrajících prsty po displejích svých mobilních telefonů a v nepravidelných intervalech hromadně vykřikujících slovo lur už nás sice nejspíše v našich luzích a hájích nečekají. Skalní fanoušci téhle hry se ovšem i tak mohou těšit nejen na příchod Pokémonů čtvrté generace, ale navíc i řadu klíčových změn ve vyváženosti některých herních mechanik počínaje efektivitou různých Pokémonů v boji až po velké úpravy, co se jejich migrace a výskytu týče. Například počasí už by nemělo mít takový vliv na výskyt vzácných Pokémonů a některé konkrétní oblasti, jako jsou parky či přírodní rezervace (to budou zase ochránci přírody držkovat), se stanou domovem různorodějšího množství druhů. Zdraví a obranné hodnoty některých Pokémonů se pak budou snižovat a zvyšovat tak, aby se zmenšil rozdíl mezi kapesními příšerkami s nejmenšími a největšími z těchto statistik. Oprašte tedy své powerbanky a skládací stoličky, už brzo je budete potřebovat!

Source :

VG24/7

Jan Kotrba
Místní soudce, porota i kat zapůjčený na dobu blíže neurčenou z elitních jednotek její temné výsosti Sylvanas Windrunner, aby pomohl zjednat pořádek a podpálit pár stromů.