CD Projekt RED má na E3 předvést své nové RPG. Bude to Cyberpunk 2077?

Jestli ne, tak…

O tom, že se CD Projekt RED objeví jako jeden z účastníků letošní E3, se vědělo již dříve. Nyní však potvrzuje, že polské studio předvede ve městě andělů své nové RPG. Asi vás nepřekvapí, že všichni očekávají Cyberpunk 2077, který ostatně naznačovaly dřívější spekulace. Možná to však nebude všechno.

Cyberpunk 2077 je ve vývoji již šest let, kromě jednoho CGI traileru a několika insiderských informaci o hratelných třídách toho o hře tolik nevíme. Je tedy rozhodně na čase něco fanouškům a potenciálním kupcům předvést, co kuchtili tak dlouho troubě. Že se k něčemu schyluje, naznačilo již probuzení twitterového účtu hry letos v lednu.

Ačkoliv je Cyberpunk 2077 obrovským a na vývoj náročným titulem, před pár měsíci však vyšlo najevo, že CD Projekt RED pracuje ještě na dalším, dosud neoznámeném RPG titulu. Zda se jeho oznámení dočkáme právě na E3, je pro tuto chvíli ve hvězdách.

V ideálním případě se dočkáme jak něčeho konkrétního ohledně Cyberpunku 2077 (prosím, gameplay, prosím!), tak i oznámení nového titulu. A divil bych se, kdyby neukázali i něco z Gwentu. Když už se do té Ameriky kodrcají…

Čtěte také: Kolik milionů korun pobírají česká studia z dotací EU? Mrkněte na seznam

Zdroj:

VG247

Ondřej Pešek
Maloměstský geek, hráč a britpoper. Studuje na gymnáziu, moc se ale nepřetrhne. Místo toho raději dělá to, co geekové a hráči běžně dělávají, a následně o tom píše veřejně na internetu.