Domů » Články » Herní novinky » „Chamtivost necháme jiným,“ uklidňuje CD Projekt RED ohledně Cyberpunku 2077

„Chamtivost necháme jiným,“ uklidňuje CD Projekt RED ohledně Cyberpunku 2077

Damn.gif
CD Projekt RED

Internet se v posledních dnech proměnil ve virtuální bojiště. Na jedné straně stojí EA a Star Wars: Battlefront 2, na druhé pak naštvaní hráči a influenceři, kterým nevoní mikrotransakce ve hře. A občas na scénu přiběhne nějaké vývojářské studio, které do pranice řekne pár slůvek k vzniklé situaci. Třeba CD Projekt RED.

Polské studio, které má na kontě opěvovaného Zaklínače a karetní Gwent, se do popředí dostalo díky své upřímnosti a lásce ke hrám. (Spíše díky dobře nastavené prozákaznické marketingové komunikaci, pozn. Tran.) Celý systém mikrotransakcí vývojáři odsoudili a jasně dali najevo, že se podobných eskapád, které nyní trápí Battlefront 2, nemusíme obávat.

„Nebojte se. Když pomyslíte na Cyberpunk 2077, nepředstavujte si nic menšího než Zaklínače 3 – obří singleplayer, otevřený svět, příběhové RPG. Bez skrytých háčků. Dostanete to, co si zaplatíte – žádné hovadiny, jen upřímný herní zážitek jako Divoký hon. Chamtivost necháváme ostatním,“ napsali vývojáři na twitteru.

Cyberpunk 2077 bude nicméně obsahovat online elementy, zřejmě i plnohodnotný multiplayer. „Online je nezbytný nebo alespoň vysoce doporučovaný, pokud očekáváte trvalejší úspěch. Už v minulosti jsme zmínili, že se takové prvky dostanou i do Cyberpunku,“ řekl v rozhovoru s Strefa Inwestorów CEO Adam Kiciński.

Hráče znepokojilo tvrzení, že studio přemýšlí o hrách jako o „službách“, těžko ovšem říct, co tím přesně mysleli. Cyberpunk 2077 je nicméně ještě daleko a jsme CD Projekt RED s ním plánuje překonat třetího Zaklínače po všech stránkách. Uvidíme za pár let, jestli se jim to podaří.

Čtěte také: První Mafia je zpět na Steamu. I s kompletním českým dabingem

Source :
X