Domů » Články » CD PROJEKT RED odhalil některé z interpretů, kteří přispějí k soundtracku k chystané hře Cyberpunk 2077

CD PROJEKT RED odhalil některé z interpretů, kteří přispějí k soundtracku k chystané hře Cyberpunk 2077

CD PROJEKT RED vydal video s pohledem do zákulisí tvorby soundtracku ke hře Cyberpunk 2077. Toto video s názvem Cyberpunk 2077 — Jak se tvořila hudba obsahuje komentáře od následujících umělců a hudebníků, kteří nahráli hudbu ke hře: Run the Jewels, Refused, Grimes, A$AP Rocky, Gazelle Twin, Ilan Rubin, Richard Devine, Nina Kraviz, Deadly Hunta, Rat Boy a Tina Guo, díky kterým hráči dostanou ochutnávku toho, co mohou od hudby v Night City očekávat.

Grimes (Claire Elise Boucher) se navíc v rámci spolupráce s CD PROJEKT RED objevila na The Game Awards 2019, kde na scéně živě předvedla svou skladbu 4ÆM. Představení doprovázela hudba inspirovaná světem hry Cyberpunk 2077. Kromě toho, že Claire nahrála hudbu pro hru, bude také ve hře dabovat postavu Lizzy Wizzy — nesmírně populární popovou hvězdu ve světě Cyberpunku.

Cyberpunk 2077 vyjde 16. dubna 2020 na PC, Xbox One a PlayStation 4, přičemž verze pro Google Stadia má vyjít ještě tentýž rok. Více informací o hře najdete na Facebooku, Twitteru a na cyberpunk.net.

Source :

Tisková zpráva

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X