Domů » Články » CD Projekt Red zvažuje monetizaci multiplayeru Cyberpunku 2077

CD Projekt Red zvažuje monetizaci multiplayeru Cyberpunku 2077

Studio ale jedním dechem dodává, že do hry nehodlá přidat noční můru všech hráčů – mikrotransakce. I když o multiplayeru není moc informací, vývojáři slibují, že použijí “rozumnou” monetizaci. 

Jelikož CD Projekt Red nemá s multiplayerem dosud žádné zkušenosti, nechce nic moc prozrazovat. „Co se multiplayeru v Cyberpunku týče, věříme, že je stále příliš brzy sdílet jakékoliv informace. Projekt je v relativně rané fázi, stále experimentujeme. Jedná se o naší první multiplayerovou hru, zkoušíme různé možnosti a nyní vám nemůžeme sdělit, jakým směrem se vydáme,“ řekl investorům při telekonferenci prezident společnosti Adam Kiciński.

Vývojáři odmítli možnost implementace stejných či jen podobných mikrotransakcí jako ve hrách od EA nebo Ubisoftu, které vzbuzují kontroverze. Místo toho slibují, že hráči za své peníze dostanou odpovídající produkt. Vydání Cyberpunku 2077 pro Microsoft PC, PS4 a Xbox One je v plánu 16. dubna příštího roku. Multiplayer prý nevyjde dříve, než budou venku všechna DLC zdarma.

Source :

PCGamer

Tereza Chvostová
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X