Domů » Články » CD Projekt uzavřel novou dohodu s Andrzejem Sapkowskim, autorem knižní ságy Zaklínač

CD Projekt uzavřel novou dohodu s Andrzejem Sapkowskim, autorem knižní ságy Zaklínač

Je to jen malá chvilka od doby, kdy byl na Netflixu vypuštěn nový seriál na motivy Zaklínačské knižní ságy. Zmínky o Geraltovi jsou tedy slyšet ze všech stran. Tak aby toho nebylo málo, přispějeme taky svojí trochou do mlýna. Jedná se však o zaručeně dobrou zprávu.

Nejúspěšnější a nejoblíbenější polské videoherní studio CD Projekt se totiž domluvilo se spisovatelem původní knižní ságy, jímž není nikdo jiný než Andrzej Sapkowski, na další smlouvě. CD Projektu tak i nadále zůstanou veškerá práva na stolní hry, videohry, komiksy a s nimi spojené reklamní předměty. Pokud jste tak trpěli strachem, že se žádného dalšího dobrodružství ze světa Zaklínače již nedočkáte, můžete si v klidu oddechnout.

Ačkoliv byly vztahy mezi oběma stranami po dlouhou dobu napjaté, došlo se s chladnou hlavou k uspokojivému výsledku. Proslulý otec Zaklínače má své peníze a studio může nerušeně dělat dál to, co mu jde nejlépe. „Vždy jsme obdivovali práci, kterou Andrzej Sapkowski odvedl. Je to pro nás všechny v CD Projektu obrovskou inspirací. Věřím, že dneškem započala nová fáze naší spolupráce,“ řekl k celé události prezident firmy, Adam Kiciński. Pro fanoušky série je tato zpráva určitě tím nejlepším dárkem pod stromeček. Teď nezbývá nic jiného než čekat, kdy se dočkáme nějakého nového přírůstku do zaklínačské rodiny.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X